Mt 10,26-33
Jezus powiedział do swoich apostołów: Nie bójcie się ludzi. Nie ma bowiem nic zakrytego, co by nie miało być wyjawione, ani nic tajemnego, o czym by się nie miano dowiedzieć. Co mówię wam w ciemności, powtarzajcie na świetle, a co słyszycie na ucho, rozgłaszajcie na dachach! Nie bójcie się tych, którzy zabijają ciało, lecz duszy zabić nie mogą. Bójcie się raczej Tego, który duszę i ciało może zatracić w piekle. Czyż nie sprzedają dwóch wróbli za asa? A przecież żaden z nich bez woli Ojca waszego nie spadnie na ziemię. U was zaś nawet włosy na głowie wszystkie są policzone. Dlatego nie bójcie się: jesteście ważniejsi niż wiele wróbli. Do każdego więc, który się przyzna do Mnie przed ludźmi, przyznam się i Ja przed moim Ojcem, który jest w niebie. Lecz kto się Mnie zaprze przed ludźmi, tego zaprę się i Ja przed moim Ojcem, który jest w niebie.

10 komentarzy:
 1. Davvid
  Davvid says:

  Czy tylko ja tak mam, że zawsze rano i wieczorem na Strażnikach Słowa działa chyba tylko strona główna, z tego paska nie działają żadne rzeczy np. czytania. Wchodzę na nie dopiero że strony głównej. Tak jest nie zależnie czy robię to na telefonie czy komputerze. A czy tylko mi ranking główny zawsze jak na niego wchodzę to się zacina? Kilka sekund działa, a później telefon/komputer się zawiesza i trzeba z tego wyjść. 🤔🤨😐

  • Admin Łukasz
   Admin Łukasz says:

   Witaj Davvid. Faktycznie wskazałeś na nasze dwa główne problemy techniczne, nad którymi będziemy pracować, aby już wkrótce, wszytko działało bez zarzutu.
   Gdy projektowaliśmy tę stronę, przewidywaliśmy około 1 tyś. użytkowników w ciągu roku. Obecnie, jesteśmy Bogu wdzięczni, że jest zarejestrowanych niemal 5 razy więcej. Niestety podstrona „Ranking” sobie z tym nie radzi mimo, że ratowaliśmy sytuację zmianą aktualizowania rankingu z „czasu rzeczywistego” na „co godzinę”. Problemy z rankingiem mogły wpłynąć, na działanie (niedziałanie;/) innych podstron na stronie.
   Rozważamy za rok kilka opcji. Albo w rankingu mieścić najlepszy tysiąc uczestników (Jeżeli będzie). Albo zrobić „Armię Gedeona” i ranking ograniczyć do 300 osób z najwyższymi wynikami . Oczywiście czekamy na wszelkie sugestie i pomysły do strony:)
   Mimo, że musimy dzielić czas między pracę, rodzinę i Strażników będziemy dalej starali się służyć Bogu poprzez rozwijanie tego dzieła. Czasami bywa trudno, dlatego polecamy modlitwie, wszystkich wolontariuszy, działających przy tym projekcie:) Z Bogiem!

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz